WebTTX https://webttx.com/ https://webttx.com/ Sun, 16 May 2021 00:21:29 GMT <![CDATA[Блог / Контекстна реклама в Google (Ads) - ефективний інструмент розвитку бізнесу]]> https://webttx.com/blog/kontekstnaia-reklama-v-google-ads-effektivnyi-instrument-razvitiia-biznesa https://webttx.com/blog/kontekstnaia-reklama-v-google-ads-effektivnyi-instrument-razvitiia-biznesa Всім вже зрозуміло, що в сучасному світі без інтернет сайту складно досягти успіху в будь-якій сфері діяльності. Але створити веб ресурс - це тільки півсправи. Необхідно ще залучити на нього цільову аудиторію. І допомогти в це може грамотно налаштована контекстна реклама, замовити яку можна в компанії WebTTX.

]]>
Mon, 12 Oct 2020 19:22:40 GMT 7
<![CDATA[Блог / Контекстная реклама в Google (Ads) – эффективный инструмент развития бизнеса]]> https://webttx.com/blog/kontekstnaia-reklama-v-google-ads-effektivnyi-instrument-razvitiia-biznesa https://webttx.com/blog/kontekstnaia-reklama-v-google-ads-effektivnyi-instrument-razvitiia-biznesa Всем уже понятно, что в современном мире без интернет сайта сложно достичь успеха в какой-либо сфере деятельности. Но создать веб ресурс – это только полдела. Необходимо еще привлечь на него целевую аудиторию. И помочь в это может грамотно настроенная контекстная реклама, заказать которую можно в компании WebTTX.

]]>
Mon, 12 Oct 2020 19:22:40 GMT 7
<![CDATA[Відгуки про нас / Наталя, копірайтер]]> https://webttx.com/our-reviews/natalia-kopiraiter https://webttx.com/our-reviews/natalia-kopiraiter Хочу сказати ДЯКУЮ Сергію Конде «WebTTX», який працював не покладаючи рук над моїм, поки ще «крихтою biz-copywriting.com». Сергій стійко переніс десятки питань в стилі: «Чому не жовта кнопка?», «Куди зник текст?», «Де знову поділася гугл аналітіка?».

Так що, якщо Вам потрібен хороший сайт, за адекватною ціною, Сергій допоможе. А за рекламними текстами, милості прошу до мене)!

]]>
Mon, 05 Oct 2020 18:35:12 GMT 5
<![CDATA[Відгуки про нас / Наталья, копирайтер]]> https://webttx.com/our-reviews/natalia-kopiraiter https://webttx.com/our-reviews/natalia-kopiraiter Хочу сказать СПАСИБО Сергею Конде «WebTTX», который трудился не покладая рук над моим, пока еще «крошкой biz-copywriting.com». Сергей стойко перенёс десятки вопросов в стиле: «Почему не желтая кнопка?», «Куда исчез текст?», «Где опять делась гугл аналитика?».

Так что, если Вам нужен хороший сайт, по адекватной цене, Сергей поможет. А за рекламными текстами, милости прошу ко мне)!

]]>
Mon, 05 Oct 2020 18:35:12 GMT 5
<![CDATA[Відгуки про нас / Наталя, «AlDrive»]]> https://webttx.com/our-reviews/natalia-aldrive https://webttx.com/our-reviews/natalia-aldrive Величезне спасибі за роботу:

  • якісну - все зроблено так, як для себе, з ретельним опрацюванням і увагою до деталей;
  • оперативну - за максимально короткі терміни створено сайт з нуля, робота здійснювалася 24/7;
  • інноваційну - використана сучасна структура і підходи;
  • ініціативну - при постановці завдань висловлювалися пропозиції та поради з боку розробника, які оптимізували сайт і були використані в 100% випадків.

В цілому відчуття, ніби відпрацював Партнер, який безпосередньо зацікавлений в подальшій роботі сайту.

Всім рекомендуємо і, при наступних розробках, самі будемо звертатися тільки в WebTTX.

]]>
Mon, 05 Oct 2020 18:34:06 GMT 5
<![CDATA[Відгуки про нас / Наталья, «AlDrive»]]> https://webttx.com/our-reviews/natalia-aldrive https://webttx.com/our-reviews/natalia-aldrive Огромное спасибо за работу:

  • качественную - все сделано так, как для себя, с тщательной проработкой и вниманием к деталям;
  • оперативную - за максимально короткие сроки создан сайт с нуля, работа осуществлялась 24/7;
  • инновационную - использована современная структура и подходы;
  • инициативную - при постановке задач высказывались предложения и советы со стороны разработчика, которые оптимизировали сайт и были использованы в 100% случаев.

В целом ощущение, как будто отработал Партнер, который непосредственно заинтересован в дальнейшей работе сайта.

Всем рекомендуем и, при последующих разработках, сами будем обращаться только в WebTTX.

]]>
Mon, 05 Oct 2020 18:34:06 GMT 5
<![CDATA[Відгуки про нас / Петро, «Multi-stroy»]]> https://webttx.com/our-reviews/petr-multi-stroy https://webttx.com/our-reviews/petr-multi-stroy Це професіонали, які роблять з Вас професіоналів легко і просто! Хлопці вміють розуміти, спілкуватися, враховувати всі дрібниці. Приємно нас порадувала готовність співробітників врахувати всі наші побажання і реалізувати їх в найбільш зручною для нас формі.

]]>
Mon, 05 Oct 2020 18:33:09 GMT 5
<![CDATA[Відгуки про нас / Петр, «Multi-stroy»]]> https://webttx.com/our-reviews/petr-multi-stroy https://webttx.com/our-reviews/petr-multi-stroy Это профессионалы, которые делают из Вас профессионалов легко и просто! Ребята умеют понимать, общаться, учитывать все мелочи. Приятно нас порадовала готовность сотрудников учесть все наши пожелания и реализовать их в наиболее удобной для нас форме.

]]>
Mon, 05 Oct 2020 18:33:09 GMT 5
<![CDATA[Відгуки про нас / Олег, «PC Doctor»]]> https://webttx.com/our-reviews/oleg-pc-doctor https://webttx.com/our-reviews/oleg-pc-doctor Ми дякуємо розробників сайту «PC Doctor» за вдалий проект. Нам дуже сподобався дизайн сайту. Всі наші постійні клієнти оцінили новий сайт на п'ять. Із задоволенням відзначимо обов'язковість, високий професіоналізм та творчий підхід команди.

]]>
Mon, 05 Oct 2020 18:32:00 GMT 5
<![CDATA[Відгуки про нас / Олег, «PC Doctor»]]> https://webttx.com/our-reviews/oleg-pc-doctor https://webttx.com/our-reviews/oleg-pc-doctor Мы благодарим разработчиков сайта «PC Doctor» за удачный проект. Нам очень понравился дизайн сайта. Все наши постоянные клиенты оценили новый сайт на пять. С удовольствием отметим обязательность, высокий профессионализм и творческий подход команды.

]]>
Mon, 05 Oct 2020 18:32:00 GMT 5